top of page
arkeo2 copy.jpg

Dünyaca ünlü arkeologların çalışmaları...

Boyut Koleksiyon Kitapları’nın en nadide eserlerinden biri olan Arkeoloji Sırları, arkeolojiye ilgi duyan her yaştan insanın, “eskinin bilimi” ile ilgili merak ettiği sorulara cevap bulabileceği eşsiz bir kaynak niteliğinde. Arkeoloji Sırları’nın ikinci koleksiyon eserinde en özel bölüm ise Türkiye'ye ayrıldı. Bu çalışmada önemli tarihi kalıntıların yer aldığı Alacahöyük, Pergamon, Ephesos, Troia ve Patara da dahil Türkiye'den tam 17 farklı bölgenin arkeolojik sırları, buluntular ve çarpıcı görseller eşliğinde gün yüzüne çıkıyor.

Orijinal belgeler, haritalar, buluntular... Binlerce fotoğraf... Türkiye’ye dair çok özel bir bölüm Binlerce Fotoğraf...

Arkeoloji tutkunlarının merakla beklediği bu çalışmada; Türkiye'nin yanı sıra, Ortadoğu, Güney Amerika, Afrika ve tarih öncesi Avrupa’nın Babil, Fayyum, Malta ve Olympia gibi sıra dışı antik merkezlerine dair unutulmaz bir serüven gizli.

 

Son derece şık tasarlanmış kutusunda sunulan Arkeoloji Sırları içindeki DVD’ler için de özel bir kartonet bulunuyor. Koleksiyon kitabının sayfalarında yepyeni bir dünyaya adım atarken, kitabınızla birlikte sahip olacağınız DVD’lerde ise; Ortadoğu'nun kayıp kervan şehirleri ve antik ticaret yollarını keşfedecek, Afrika'daki zengin Roma şehirlerine girecek, Anadolu’nun unutulmuş medeniyetlerini araştıracak, 2 bin yıl öncesinin Latium'undan insan ve şehir manzaralarına şahit olacak, Kayıp Maya şehirlerini yeniden bulacaksınız.

Eşsiz bir referans kitabı

Anadolu ve dünya medeniyetlerine ait inanılmaz buluntulara ve hikayelere kendi gözleriyle şahit olmak ve dünyayı, insanı anlamak isteyen herkesin edinmesi gereken, eşsiz bir referans kitap.

Sayfa Sayısı: 456

Kutu Ebat: y 350 mm x g 350 mm x d 60 mm

Türkçe

Arkeoloji Sırları 2

Arkeoloji Koleksiyonu

ARKEO-1.png

Arkeoloji Sırları 1

ARKEO-2.png

Arkeoloji Sırları 2

arkeo3.png

Arkeoloji Sırları 3

DENIZLER ALTINDA.png

Denizler Altında Arkeoloji

KARYADAN BODRUMA.png

Karya'dan Bodrum'a

bergama-3_edited.png

Pergamon Bergama

bottom of page